Søg:

Søren Kanstrup Holding ApS

Er Søren Kanstrup Holding ApS din virksomhed?

Vil du gerne have din virksomheds logo .

Hvis du indsætter et link til denne side, der hvor du skriver din virksomheds cvr-nummer på din hjemmeside, vil vi kvittere med en komplet liste af alle virksomhederne i branchen Ikke-finansielle holdingselskaber.

Henvend dig på mlf@estatistik.dk hvis du vil høre mere, eller hvis du allerede har indsat referencen på din hjemmeside.

Vil du følge virksomheden Søren Kanstrup Holding ApS?

Hvis du opretter dig som bruger på eStatistiks hjemmeside, har du muligheden for at følge virksomheder du finder her på siden. Du kan oprette dig her, og det er gratis.

Når du er oprettet som bruger på vores side, har du også mulighed for at købe dig adgang til ubegrænset brug af vores download funktion i eSegmentering og i vores brancheanalyser. Dette koster 4000,- ekskl. moms. Skriv til kni@estatistik.dk for at høre mere om dettet tilbud.

Henvend dig på mlf@estatistik.dk hvis du har brug for hjælp til oprettelse af ny bruger.

people_outline

Direktion og bestyrelse

  • person
    Søren Kanstrup Direktør for virksomheden siden 18. december, 2024
dashboard

Ejerstruktur i virksomheden

Søren Kanstrup Holding ApS har ingen offentlig data om deres ejerstruktur.

dashboard

Virksomhedens datterselskaber

  • location_city
    IVALDI ApS Nydamsvej 19A, 8362 Hørning
hourglass_empty

Historisk udvikling af rollerne

  • hourglass_full
    18. december, 2024

    Søren Kanstrup tiltrådte som direktør for virksomheden.

    Søren Kanstrup tiltrådte som ejer 100% af virksomheden.

Kilde: Specialudtræk fra CVR.