Vil du gerne have din virksomheds logo .
Hvis du indsætter et link til denne side, der hvor du skriver din virksomheds cvr-nummer på din hjemmeside, vil vi kvittere med en komplet liste af alle virksomhederne i branchen Servering af mad i restauranter og caféer.
Henvend dig på mlf@estatistik.dk hvis du vil høre mere, eller hvis du allerede har indsat referencen på din hjemmeside.
Hvis du opretter dig som bruger på eStatistiks hjemmeside, har du muligheden for at følge virksomheder du finder her på siden. Du kan oprette dig her, og det er gratis.
Når du er oprettet som bruger på vores side, har du også mulighed for at købe dig adgang til ubegrænset brug af vores download funktion i eSegmentering og i vores brancheanalyser. Dette koster 4000,- ekskl. moms. Skriv til kni@estatistik.dk for at høre mere om dettet tilbud.
Henvend dig på mlf@estatistik.dk hvis du har brug for hjælp til oprettelse af ny bruger.
MA LUCA ApS har ingen offentlig data om deres ejerstruktur.
MA LUCA ApS har ingen datterselskaber.
Elias Grøftholdt Tychsen tiltrådte som formand for bestyrelsen.
Tonja Jeppesen tiltrådte som medlem af bestyrelsen.
Daniel Mateo Bønløkke tiltrådte som direktør for virksomheden.
Daniel Mateo Bønløkke tiltrådte som medlem af bestyrelsen.
MA TEO Holding ApS tiltrådte som stifter af virksomheden.
MA TEO Holding ApS tiltrådte som ejer 100% af virksomheden.