Søg:
error

Reklamebeskyttet virksomhed

Faaborg-Midtfyn Biogas FMBA

Er Faaborg-Midtfyn Biogas FMBA din virksomhed?

Vil du gerne have din virksomheds logo .

Hvis du indsætter et link til denne side, der hvor du skriver din virksomheds cvr-nummer på din hjemmeside, vil vi kvittere med en komplet liste af alle virksomhederne i branchen Erhvervs- og arbejdsgiverorganisationers aktiviteter.

Henvend dig på mlf@estatistik.dk hvis du vil høre mere, eller hvis du allerede har indsat referencen på din hjemmeside.

Vil du følge virksomheden Faaborg-Midtfyn Biogas FMBA?

Hvis du opretter dig som bruger på eStatistiks hjemmeside, har du muligheden for at følge virksomheder du finder her på siden. Du kan oprette dig her, og det er gratis.

Når du er oprettet som bruger på vores side, har du også mulighed for at købe dig adgang til ubegrænset brug af vores download funktion i eSegmentering og i vores brancheanalyser. Dette koster 4000,- ekskl. moms. Skriv til kni@estatistik.dk for at høre mere om dettet tilbud.

Henvend dig på mlf@estatistik.dk hvis du har brug for hjælp til oprettelse af ny bruger.

subject

Virksomhedsinformation

  • Navn Faaborg-Midtfyn Biogas FMBA
  • CVR 32754384
  • Adresse Strandvejen 189, 5500 Middelfart
  • Kommune Middelfart Kommune
  • Branche Erhvervs- og arbejdsgiverorganisationers aktiviteter
  • Virksomhedsform Forening med begrænset ansvar
  • Antal ansatte
  • Etableret01. november, 2009
  • ReklamebeskyttetJa
  • Telefon21997099
  • Emaildb@databalance.dk
  • Hjemmeside Faaborg-Midtfyn Biogas FMBA
  • Status NORMAL
  • Revisor Revision fravalgt
  • Formål Foreningens formål er at fremme medlemmernes økonomiske interesser gennem erhvervsdrift ved - at organisere produkter der leverer husdyrgødning eller andre biomasser til Nature Energy Midtfyn A/S (herefter: Biogasselskabet) - At varetage medlemmernes interesser som leverandører til Biogasselskabet - At udpege observatører til Biogasselskabets bestyrelse - At tilgodese samfundsmæssige og miljømæssige interesser på en for medlemmerne økonomisk optimal måde
  • Tegningsregel Virksomheden tegnes af bestyrelsesformanden og næstformanden i forening
show_chart

Udvikling i antal ansatte

Faaborg-Midtfyn Biogas FMBA har ikke haft nogen beskæftigelse endnu. Vi kan derfor ikke generere figuren for denne virksomhed.

event_note

Virksomhedshistorik