Søg:
error

Reklamebeskyttet virksomhed

AQUAAFRICA A/S

Er AQUAAFRICA A/S din virksomhed?

Vil du gerne have din virksomheds logo .

Hvis du indsætter et link til denne side, der hvor du skriver din virksomheds cvr-nummer på din hjemmeside, vil vi kvittere med en komplet liste af alle virksomhederne i branchen Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning.

Henvend dig på mlf@estatistik.dk hvis du vil høre mere, eller hvis du allerede har indsat referencen på din hjemmeside.

Vil du følge virksomheden AQUAAFRICA A/S?

Hvis du opretter dig som bruger på eStatistiks hjemmeside, har du muligheden for at følge virksomheder du finder her på siden. Du kan oprette dig her, og det er gratis.

Når du er oprettet som bruger på vores side, har du også mulighed for at købe dig adgang til ubegrænset brug af vores download funktion i eSegmentering og i vores brancheanalyser. Dette koster 4000,- ekskl. moms. Skriv til kni@estatistik.dk for at høre mere om dettet tilbud.

Henvend dig på mlf@estatistik.dk hvis du har brug for hjælp til oprettelse af ny bruger.

people_outline

Direktion og bestyrelse

  • person
    Christian Martin Kamper Rietz Direktør for virksomheden siden 12. november, 2014
  • group
    Christian Henrik Lunøe Formand for bestyrelsen siden 15. maj, 2018
  • group
    Christian Martin Kamper Rietz Medlem af bestyrelsen siden 12. november, 2014
  • group
    Lars Hesselberg Medlem af bestyrelsen siden 12. november, 2014
dashboard

Ejerstruktur i virksomheden

  • 0.1/1
    CTU ApS Legal ejer med 10 - 14,99% af virksomheden siden 08. juni, 2015.
  • 0.05/1
    LARS LAJ A/S Legal ejer med 5 - 9,99% af virksomheden siden 08. juni, 2015.
  • 0.05/1
    Nielsen Building And Energy Group (U) LTD. Legal ejer med 5 - 9,99% af virksomheden siden 08. juni, 2015. Virksomheden er udenlandsk.
dashboard

Virksomhedens datterselskaber

AQUAAFRICA A/S har ingen datterselskaber.

hourglass_empty

Historisk udvikling af rollerne

Kilde: Specialudtræk fra CVR.