Søg:
error

Reklamebeskyttet virksomhed

2LB ApS

Er 2LB ApS din virksomhed?

Vil du gerne have din virksomheds logo .

Hvis du indsætter et link til denne side, der hvor du skriver din virksomheds cvr-nummer på din hjemmeside, vil vi kvittere med en komplet liste af alle virksomhederne i branchen Ejendomsmægleres aktiviteter.

Henvend dig på mlf@estatistik.dk hvis du vil høre mere, eller hvis du allerede har indsat referencen på din hjemmeside.

Vil du følge virksomheden 2LB ApS?

Hvis du opretter dig som bruger på eStatistiks hjemmeside, har du muligheden for at følge virksomheder du finder her på siden. Du kan oprette dig her, og det er gratis.

Når du er oprettet som bruger på vores side, har du også mulighed for at købe dig adgang til ubegrænset brug af vores download funktion i eSegmentering og i vores brancheanalyser. Dette koster 4000,- ekskl. moms. Skriv til kni@estatistik.dk for at høre mere om dettet tilbud.

Henvend dig på mlf@estatistik.dk hvis du har brug for hjælp til oprettelse af ny bruger.

subject

Virksomhedsinformation

  • Navn 2LB ApS
  • CVR 46360834
  • Binavne LokalBolig Broager ApS LokalBolig Gråsten ApS LokalBolig Sønderborg ApS
  • Adresse Møllebakken 1, 6400 Sønderborg
  • Kommune Sønderborg Kommune
  • Branche Ejendomsmægleres aktiviteter
  • Virksomhedsform Anpartsselskab
  • Antal ansatte
  • Etableret21. marts, 2026
  • ReklamebeskyttetJa
  • Telefon51351486
  • EmailUoplyst
  • Hjemmeside 2LB ApS
  • Status NORMAL
  • Revisor Revision fravalgt
  • Formål Selskabets formål er at udøve virksomhed med handel og service samt aktiviteter i tilknytning hertil.
  • Tegningsregel Selskabet tegnes af en direktør.
show_chart

Udvikling i antal ansatte

2LB ApS har ikke haft nogen beskæftigelse endnu. Vi kan derfor ikke generere figuren for denne virksomhed.

event_note

Virksomhedshistorik